In de tweede aflevering van Women in Hockey/Business delen Manou Van der Brempt en Valérie Rivière hun persoonlijke en professionele ervaringen als vrouwen met een gezin én een veeleisende carrière. Ze praten openhartig over uitdagingen die veel vrouwen herkennen: respect afdwingen, jezelf bewijzen, de balans vinden tussen werk en gezin, en toch trouw blijven aan je ambities.

Manou vertelt hoe haar engagement binnen hockey evolueerde van betrokken ouder tot eerste vrouwelijke voorzitter van KHC Brugge. Valérie beschrijft hoe twijfels van anderen haar net motiveerden om te tonen wat ze kan, en hoe het moed vraagt om soms bewust gas terug te nemen voor je gezin.

Bekijk hieronder de volledige video en laat je inspireren door hun verhaal.

De verhalen van Manou Van der Brempt & Valérie Rivière

The video is playing. This video is playing in mini-player mode.
Image

Waarom gendergelijkheid belangrijk is voor Grant Thornton

Bij Grant Thornton is gendergelijkheid geen buzz word, maar een engagement dat we al 25 jaar actief naleven. We investeren voortdurend in een werkomgeving waar eigenheid wordt gevierd en talent wordt erkend op basis van verdienste.

Onze toewijding komt tot uiting in ons jaarlijkse Women in Business-rapport, waarin we de vooruitgang van vrouwen in leidinggevende functies opvolgen en stimuleren. Ontdek de bevindingen van 2026 en waarom dit hét moment is om de vooruitgang richting gendergelijkheid te versnellen.