- Global Reach
- Afrika
- Amerika
- Pacifisch Azië
- Europa
- Midden-Oosten
- Transaction advisory services
- Restructuring
- Risicobeheer en compliancebeheer
- Interne audit
- GDPR & cybersecurity
- Data-analyse & process mining
- IT advisory, digitale transformatie & robotics
- Procesoptimalisatie en interne controles
- Fraude en integriteit
- Sustainability & Impact services
- Klokkenluidersdienstverlening
Grant Thornton nodigt u graag uit op haar Tax Update 2020. Tijdens deze lunchsessie geven onze experts Rolf Declerck, Partner Directe Belastingen, en Koenraad De Bie, Director Btw, u een beknopt overzicht van het recente fiscale verleden, zowel op het vlak van vennootschapsbelasting als btw, en blikken zij vooruit naar de toekomstige fiscale maatregelen.
Volgende thema's komen aan bod:
- Heropfrissing fiscale maatregelen vanaf 1 januari 2018 (1e fase hervorming vennootschapsbelasting)
- Nieuwe fiscale maatregelen vanaf 1 januari 2019 (2e fase hervorming vennootschapsbelasting)
- Nieuwe fiscale maatregelen vanaf 1 januari 2020 (3e fase hervorming vennootschapsbelasting)
- Capita selecta (tax shelter & rechtspraak in verband met aftrekbaarheid 2e verblijf & publicitaire kosten)
- Wat brengt de fiscale toekomst (Federaal & Vlaanderen)?
- Brexit
- 4 quick fixes
- Nieuwe circulaire btw-herzieningen onroerend goed naar aanleiding van verhuur met btw
Het doel van dit seminarie is om u in staat te stellen te beoordelen welke maatregelen een impact zullen hebben op uw onderneming en welke de risico's en kansen zijn die voortvloeien uit de diverse hervormingen.
Doorheen de opleiding wordt veelvuldig gebruik gemaakt van concrete voorbeelden en cases, zodat u de opgedane kennis onmiddellijk ook in de praktijk kan omzetten.
Het seminarie wordt in het Nederlands gegeven.
Programma
12:00 - 12:30
Verwelkoming met broodjeslunch
12:30 - 14:30
Seminarie
14u30 - 15:00
Afsluitend netwerkmoment